Dne 18. ledna 2018 proběhlo již posedmé tradiční slavnostní setkání dobrovolníků z Českého Těšína v kavárně AVION.

Setkání zahájila a celým odpolednem provázela supervizorka ADRY Andrea Radomská. Úvodní slovo dostal pan Karel Staněk, předseda Moravskoslezského sdružení adventistů sedmého dne a zřizovatel ADRY.

Kromě dobrovolníků přijali pozvání také zástupci města starosta Ing. Vít Slováček, místostarostka Mgr. Gabriela Hřebačková, vedoucí sociálního odboru Městského úřadu Česk7 Těšín Mgr. Klaudie Dinelli a také vedení jednotlivých přijímajících organizací.

V rámci slavnostního setkání byli oceněni dobrovolníci a pracovníci zařízení, kam docházejí dobrovolníci. Konkrétně Centrum sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace, Nemocnice Český Těšín, Senior domy Pohoda, Domov pro seniory Slezské humanity a dobrovolníci, kteří dochází za seniory přímo domů.

Jako kulturní program posloužil snímek, který mapuje pětiletou historii Denního centra ADRA Havířov, a který byl také promítán na slavnostním večeru v prosinci 2017 v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově. Ve filmu byly prezentovány nejen příběhy některých dobrovolníků a jejich klientů, ale také něco ze zákulisí ADRY.

Závěr setkání patřil folkovému zpěvákovi a kytaristovi Pavlu Kantorovi.